Aktualności

Wysokie zwycięstwo i poprawa nastrojów

• autor: DidkoKox, 2015-09-19 15:44

Standart gromi Dębowczankę Dębowiec 7-0 na własnym obiekcie.

Mecz ten to pierwsze zwycięstwo po grze w tym sezonie ligowym Standartu ( wcześniej 3 pkt zawodnicy Święcan zdobyli po walkowerze w meczu z Huraganem Zarzecze ). Zwycięstwo nie cieszy jednak stuprocentowo, bo rywal od początku grał w osłabieniu, a skład ekipy z Dębowca bardziej śmieszył niż napawał do walki na 100%. Kwestią czasu były kolejne bramki dla Święcańskiej drużyny. Celem było podreperowanie popsutego tydzień wcześniej bilansu, co udało się w znacznym stopniu. Bilans Standartu wynosi na tę chwilę 10-10, a ekipa ze Święcan z 6 pkt na koncie wciąż liczy się w walce o górną połowę tabeli. Czy dzisiejszy mecz to początek lepszej passy ? Za tydzień Standart czeka chyba najtrudniejszy mecz w sezonie - wyjazd do Bieździedzy. Tamtejsza drużyna z kompletem 12 pkt na razie dość pewnie przewodzi tabeli A Klasy i powoli kroczy w stronę awansu do Okręgówki. Zawodnicy ze Święcan z pewnością będą chcieli przerwać dobrą passę Orła Bieździedzy. Czy im się to uda ? Miejmy taką nadzieję. Mecz w najbliższą sobotę ( 26 września ) o godzinie 11.00 na stadionie w Bieździedzy.